Zespół policystycznych jajników i torbiele

Witam, Zacznę od tego, że stwierdzono u mnie torbiele 3 lata temu. Teraz na USG nic nie wyszło, nawet zespół policystycznych jajników, dostałam skierowanie na badanie krwi. Ostatnią miesiączke miałam 8.09,od wczoraj mam kolejną. Mam straszne bóle brzucha i nie wiem co się dzieje, niestety brak terminów do mojej doktor, a mam tylko liczby, wyniki badania krwi, czy lekarz mógłby je zinterpretować? Badanie wykonano 1.10 estradiol 119,9 pg fsh 2,79 mlU/l progesteron 2,19 ng/ml prl 354,1mlU/l

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani nawet w którym dniu cyklu wykonane były badania hormonalne, co właściwie uniemożliwia wiarygodną interpretację. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek niepokojące objawy, sugeruję niezwłocznie zgłosić się na bezpośrednią wizytę do lekarza.