Zespół policystycznych jajników oraz trudności z zajściem w ciążę

Witam mam zesół policystycznych jajników 8 miesiecy temu lezałam na endrokrynologii poniewaz nie moge zajsc w ciaze. leczyłam sie cyprest przez 3 miesiace potem odstawiłam poniewaz staramy sie o dziecko. do tej pory nic z tego nie zaszłam.... bylam u ginekologa przepisał mi dhupaston. teraz za tydz mam znowu do szpitala na powtórzenie badań. Jakie jest najlepsze zalecenie leczenia abym mogla zajsc w ciaze bo tabletkami antykoncepcyjnymi za długo to trwa czy mozliwy jest jakis zabieg czy jak ???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po przeprowadzeniu kontrolnych badań możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia. Proszę udać się do szpitala w umówionym terminie.

witam, z PCOS rzeczywiście trudniej jest zajść w ciążę, proponuję pójść na te dodatkowe badania i zależnie co wyjdzie dalej ustalać ew.leczenie (z ginekologiem lub również z endokrynologiem). zabiegi w PCOS już sa raczej rzadkością. jeśli stara się Pani o ciażę ponad rok, to może warto udać się do Kliniki leczenie niepłodności ?pozdr