Zespół policystycznych jajników i niepłodność pierwotna

jak mam rozumieć moje wyniki badań: zespół policystycznych jajników, wole guzowate nadczynne, niepłodność pierwotna. Lecze sie od paru lat i nadal nie mogę zajść w ciąże. Nikt mi nie powiedział co dokładnie mi jest i jak to leczyć żebym w końcu zaszła w ciążę.....

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niepłodność pierwotna taki rodzaj niepłodności, który diagnozowany jest u kobiety, która nigdy przedtem nie była w ciąży. Zarówno PCOS jak i wole guzowate nadczynne mogą być przyczyną Pani problemów z zajściem w ciążę. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą endokrynologiem oraz ginekologiem.