Zespolenie palca po złamaniu

Dzien dobry chcialbym sie dowiedziec cos na temat mojego palca. Mialem zlamanie z przemieszczeniem i dwoma odlamkami 4palca u prawej reki. Dwa tyg. Temu mialem operacje zespolono go dwoma srubami. Chcialem sie dowiedziec jak dlugo i czy wogole ten palec wroci do takiej sprawnosci jak przed urazem i czy jest mozliwosc rehabilitacji go w domu samemu czy jest tu potrzebna pomoc specjalisty?pozdrawiam i z gory dziekuje za odp. Luka

warto udać się na kilka zabiegów rehabilitacyjnych żeby zobaczyć co trzeba robić , akurat z palcem czasem rzeczywiście można pom przeszkoleniu przez terapeutę dać sobie samemu radę.