Zgaga i wskazania do wykonania gastroskopii

Witam.Mam 33lata raz na kilka msc mam zgage, moją babcią 25 lat temu w wieku 51 lat zmarła na raka na żołądka.jakie objawy powinny mnie skłonić do zrobienia gastroskopi i czy moja zgaga występująca co kilka msc jest już wskazaniem do zrobienia jej już teraz?dziękuję.pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.