Zgaga w 38-tygodniu ciąży

Jestem w 38 tyg.ciazy . Od 2 tyg. dokucza mi straszna zgaga trochę pomaga picie kefiru. Najgozej jest wieczorem kiedy sie położę ,strasznie pali mnie w gardle. W dzien zawsze po większym posiłku odbija mi sie i czuje zalegająca flegmę ,której nie moge przełknąć (nie wiem skad ta flegma) czuje tez ,ze jest mi duszno i sie pocę . Trwa to ok. pol godziny. Nie mam żadnego bólu przy przełykaniu ,kaszlu czy kataru. Czy jest to związane z ciaza ? Czy moze to jakaś choroba ?

Lek. Tomasz Budlewski

Najprawdopodniej jest to związane z ciąża, proponuje powiedzieć o objawach lekarzowi prowadzącemu ciąże. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie postepowanie.