Zgrubienia śluzówki zatok obocznych nosa z dużym polipem w zatoce szczękowej prawej
Witam jestem po RM głowy .Ponieważ od kilku lat co parę miesięcy miewam duże zawroty głowy ktore uniemożliwiają mi pracę. Ledwo chodzę muszę leżeć, po kilku dniach efekt ustepuję. Oto wynik --- w anatomicznej lokalizacji szyszynki jest widoczna owalna struktura wielkości 10x6mm o cechach cienkosciennej przestrzeni płytowej która może odpowiadać torbieli szyszynki. Zgrubienia śluzówki zatok obocznych nosa z dużym polipem w zatoce szczękowej prawej wielkości ok. 3cm. Z góry dziękuje za odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Torbiel szyszynki jest zwykle nieistotna klinicznie. Występują także zmiany w obrębie zatok. Wskazana jest wizyta u lekarza laryngologa.