Zgrubienie i swędzenie powieki

Witam, Po raz kolejny na górnej powiece pojawiło się zgrubienie i swędzenie. Byłam juz dwukrotnie u okulisty - przepisał cortineff - ten pomógł ale problem po 2 m-cach powrócił. Obecnie nie stosowałam kosmetyków więc podrażnienie z tego powodu raczej jest niemożliwe. Prosze o rade co powinnam zastosować - obecnie nie moge udać sie na wizyte - mam złamaną nogę. Prosze o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, większość preparatów jakie moga pomoc sa w każdym razie na receptę. Jeżeli nie moze sie Pani udac daleko do okulisty zalecam wizyte domowa lekarza rodzinnego. Pozdrawiam