Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaczerwienienie powiek po stosowaniu odżywki do rzęs

Dzień dobry, Po odżywce do rzęs zawierającej Bimatoprost zauważyłam zaczerwienienie powiek ,odżywkę natychmiast odstawiłam licząc ze skora powiek powróci do stanu poprzedniego niestety tak się nie stało z czasem skora powiek ściemniała wygląda jakbym miała brązowy cień na powiece, dodam że,po umyciu mydłem twarzy skóra powiek swędzi i jest bardzo sucha. Czy jest jakiś sposób żeby powieki powróciły do stanu poprzedniego?
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Terapia naprzemienna przy sterydoterapii

Czy wiesz, na czym polega terapia naprzemienna przy sterydoterapii? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat. O terapii naprzemiennej mówi dr n. med. Anna Pura-Rynasiewicz, dermatolog.

Witam. Prawdopodobnie doszło do reakcji uczuleniowej. Prosze pic wapno i nie stosować wody do mycia twarzy ( szczególnie okolicy powiek) tylko przeznaczone do tej okolicy preparaty. Jesli po tygodniu objawy nie znikną, prosze udać sie do dermatologa. Pozdrawiam

0

Proszę odstawić odżywkę zastosować się do powyzszych rad i odwiedzić okulistę lub dermatologa

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy