Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wypadanie rzęs i brwi

Witam serdecznie. Od kilku tygodni zaobserwowałem wypadanie rzes a od 2 tygodni wzmożone wypadanie brwi szczególnie jednej. Nie widzę zmian na głowie czy szczególnego wypadania włosów. Odczuwam jednak swędzenie w okolicach dolnej i górnej powieki w miejscu wychodzenia rzes. Nie wiem jednak czy przyczyną swędzenia nie jest używanie odżywki do rzęs revitalash advnced która poleciła mi kosmetyczka. Czy jest możliwe żeby były to objawy łysienia plackowate go? Bardzo dziękuję za jakokalwiek pomoc. Ania
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Łysienie a krążenie

Przeprowadzone badania wykazały, iż zaburzenia krążenia mogą mieć związek z wystąpieniem łysienia. Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn, specjalista wenerologii i dermatologii, opowiada o tej przypadłości, poruszając także temat choroby Reynoldsa.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam,
Szanowna Pani, pomimo wszystko zalecam wizyte u dermatologa celem oceny problemu i możliwości leczenia w tej konkretnej sytuacji. Pozdrawiam

0

Witam bardzo sporadycznie zdarzają się na tą odżywkę uczulenia. Proszę natychmiast ją odstawić .Najlepiej odwiedzić dermatologa lub okulistę, Lekarz zleci badania i dobierze masci.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy