Słabe włoski na jednej brwi

Moim problemem są brwi. Z jednej strony są ładne, grube, gęste i się układają, a na drugiej brwi włoski są słabe, wypadają, rosną w dół i nie układają się. Stosowałam olejek rycynowy, ale nie pomaga. Czy jest coś co sprawi że włoski będą grubsze i mocniejsze?

Proszę poprosić lekarza o wypisanie recepty na krople przeciwko jaskrze Lumigan lub Monoprost. Codziennie 2 razy dziennie po kropelce wcierać w brew. Wchłanianie odbywa się przez mieszki włosowe. Można też kupić regenerum żel do rzęs i stosować z tym albo Revitalash- ale ten preparat jest drogi, a jego głównym składnikiem jest substancja, która jest w Lumiganie lu Monoprostcie. Efekt będzie fajny, gdy ciągle Pani będzie stosować kurację.