Brak brwi u 20-latki

Witam, Co mogę zrobić w przypadku takim jakim jest brak brwi - wypadłały aż wkońcu nie ma włoskow - mam 20 lati jestem młoda mama , jest to męczące malować każdego dnia od nowa majac małego szkraba w domu , a malując zabiera to dużo czasu , w dodatku nie mogę isc na basen a mowiac nad wode gdyż po prostu się zmywa . Chciałbym przeszczepić brwi ale jest to bardzo kosztowne a bylabym szczesliwa z tego . Pozdrawiam

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
proszę zastanowić się nad zabiegiem makijażu permanentnego bądź rekonstrukcji brwi metodą semipermanentną. W międzyczasie proszę stosować olej rycynowy bądź preparaty Revitalash. Uważam, iż przyczyny utraty brwi u Pani należy szukać głębiej - głównie w poziomie hormonów. Zalecam wizytę u endokrynologa. Skupienie się na źródle problemu może odwrócić proces.

Proszę używaż odżywki revitalash do brwi, 4-6 tygodniach pojawią się już włoski. Po ciąży często organizm jest osłabiony, wypadają m.in.włosy. Proszę udać się do lekarza, przepisze witaminy i zdrowo należy się odżywiać