Jak radzić sobie z pielęgnacją brwi?

witam mam 20 lat mam pytanie w związku z moimi brwiami są one dość jakby to ująć krzaczaste były zbyt mocno wyrwane na przodzie i jak odrosły stały się odstające jak mogę temu zaradzić i czy makijaż permanentny brwi pomoże by były one nie tak odstające jak dotychczas próbowałam już różnych odżywek i nic byłam u kosmetyczki jedna z nich mi je przycięła ale nie wyglądało to zaciekawcie proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co z tym zrobić :(

Dobre przycięcie brwi powinno załagodzić sprawę.Do tego polecam przeczesywać brwi szczoteczką i stosować wosk do brwi, aby nadać im ładny kształt na kilka godzin.

Witam serdecznie,
regulacja brwi odpowiednio wykonana do Pani urody spowoduje, że łuk brwiowy będzie bardziej kształtny. Ponadto proszę spróbować żel do stylizacji brwi. Specjalnych zabiegów na ten problem nie ma, a makijaż permanentny jest kosztowny i raczej tu nie pomoże.

Pozdrawiam,
ES