Czy po stosowaniu takiej kuracji powinny ustąpić problemy z zaczerwienionymi powiekami?

Witam, mam zdiagnozowany trądzik różowaty na twarzy (rumień na policzkach i wokół oczu, widoczne naczynka na powiekach). Jednocześnie mam zaczerwienione powieki, wygląda to jak stan zapalny. Od dermatologa dostałem antybiotyk doksycyklinę i maść Rozex. Okulista zalecił mi przemywanie powiek Blephasolem i zakraplanie oczu. Czy po stosowaniu takiej kuracji powinny ustąpić problemy z zaczerwienionymi powiekami? Dodam, że nie mam nużeńca i żadnych złych bakterii w oku. Pozdrawiam

Witam.poprawi się ale potem znów się pogorszy. Leczony jest Pan objawowo czyli od zaostrzenia do zaostrzenia. Problemy mogą się zacząć jsk zachoruja rogówki. Powieki to pikuś. Pozdrawiam serdecznie