Zgrubienie jajnika i zaparcia

Wyczuwam zgrubienie jajnika z lewej str chociaz czytałam że nie da sie wyczuć jajnika może coś innego np jelito? mam zaparcia. 16.2 powinien byc okres, nie zawsze mam regularnie, a bardzo stresuje sie tym wiec spóźni sie sporo.Mam ostatnio bulogotanie w brzuchu ale też możliwe że przez stres bo tak już kiedyś mialam, bałam sie że jestem w ciąży. Czy możliwe że mój jajnik jest spuchnięty przez ciąże czy nie mogła wyczuć sama i to obiaw spowodowany zaparciami?Test zrobie jak sie wecej spozni tydz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić prawdopodobną przyczynę zgrubienia oraz ustalić odpowiednie dalsze postępowanie.