Zgrubienie po zewnętrznej stronie dziąsła

Witam. Chcialabym zapytac co mi moze byc. Po zewnetrznej strony dziasla pojawilo sie u mnie takie dziwne zgrubienie (nie jest to ropa) kiedy na to nacisne troszke boli i mam wrazenie ze sie powieksza...szukajac tego miejsca jezykiem czuje roznice miedzy prawa a lewa strona szczeki..co powinnam zrobic w tym wypadku? i co to moze byc? dziekuje z gory za udzielenie odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja. Proponuje udać się do stomatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie.