Zgrubienie przy wejściu do pochwy

Witam mam 31 lat stosuje tabletki antykoncepcyjne Nowynette od 1,5 roku ostatnio po stosunku z mezem poczułam pieczenie ,i jak sie myłam wyczułam cos [przy wejscu do pochwy to nie jest grutka bo to jest miekie tak jagby skura nie wiem co to jest dopiero w Sirode mam wizyte u lekarza bardzo prosze o odpowiec bo troche sie denerwuje

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety moja odpowiedź jest już spóźniona. Mogę jedynie powiedzieć, że powodów tego typu objawów może być wiele i proponowałbym wizytę u lekarza ponieważ bez badania lekarskiego nie można określić czym ta zmiana może być.