Ziejąca trąbka po zapaleniu trąbki słuchowej i antybiotykoterapii

Dzień dobry, miałam zapalenie trąbki słuchowej, brałam 11 dni antybiotyki i biorę obecnie jeszcze Metypred. Ból minął dosyć szybko, potem pojawiło się pykanie w uszach, teraz coś co można okreslić jak sprawdziłam mianem ziejącej trąbki, czyli głosno słysze swój głos i oddech. Jest to niemal nie do wytrzymania. Bardzo się martwię ile to potrwa. Proszę o poradę.

odstaw Metypred to silny lek sterydowy. Po zapaleniu trąbka zwykle jest niedrożna a nie ziejąca.Coś tu nie tak. zrób badanie słuchu i ucha w mikroskopie usznym..