Zielone i żółte upławy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

czy po przestaniu brania tabletek antykoncepcyjnych,mozna miec problemy z uplawami ? od 4 miesiecy mam uplawy koloru zielonego ,zöltego w ksztalcie grudek!!!!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na infekcję grzybiczą dróg rodnych. Nie można wykluczyć innej przyczyny występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.