Krążki antykoncepcyjne a ból podbrzusza

Witam, używam krążki antykoncepcyjne, miesiączki miałam regularne. W tym miesiącu czułam przez około 3 tygodnie ból podbrzusza - ciągły, narastający przy wysiłku. Kilka dni przed wyjęciem krążka odczuwałam pieczenie wew. cz. pochwy. Dodatkowo po wyciągnięciu krążka dostałam (1 raz) 2 dni wcześniej okres. Trwa już 4 dzień i jest bardzo intensywny od samego początku. ból podbrzusza utrzymuje się ale jest mniej intensywny - od miesiąca mam również podwyższoną temperaturę (37,5)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na infekcję dróg rodnych. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.