Ból podbrzusza i lepki śluz po stosunku a stosowanie antykoncepcji

Witam, gdy z partnerem się kochamy, to na drugi dzień pojawia się ból w podbrzuszu i śluz lepki przezroczysty o niemiłym zapachu aż nie mam ochoty na seks następnego dnia, bo mnie dźwiga, jak partner wyciągnie z pochwy członka i ja wezmę go do ust... Czuję się wtedy niezręcznie. Czy ból podbrzusza i wydzielający się śluz z pochwy, może wystąpić bez kontaktu seksualnego tak po prostu nie uprawiając seksu? Stosuję tabletki antykoncepcyjne, aktualnie jestem w trakcie brania 18 tab. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie nadmiernej ilości wydzieliny z pochwy o nieprzyjemnym zapachu może być spowodowane infekcją w obrębie dróg rodnych. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny występujących objawów wdroży odpowiednie leczenie.