Biały, lepki śluz a owulacja

Witam. współżyłam z chłopakiem w 7 dc (stosunek przerywany), cykle mam 26-28 dniowe. Dwa dni później pojawił się dopiero śluź początkowo skąpy biały i lepki. Tydzień później bezbawny i ciągnący przy którym pojawił się ból w okolicy prawego jajnika. Czy to był objaw owulacji? jaka jest możliwość że zaszłam w ciążę bo wiem że plemniki mogą przetrwać w organiźmie kilka dni ? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam:)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Plemniki w drogach rodnych przeżywają maksymalnie 72 godziny. Przezroczysty, ciągnący się śluz świadczy o występowaniu dniu płodnych, czyli powinno wówczas dojść u Pani do owulacji.
Zachęcam do lektury artykułu http://portal.abczdrowie.pl/metoda-angielska .
Pozdrawiam