Zimna noga po pobieraniu wycinka mięśnia

Witam, dzisiaj miałam pobierany wycinek mięśnia (rozcinane skalpelem) z podudzia. Odczuwam dość silny ból, ale nie to mnie niepokoi. Od wysokości cięcia w dół, do stopy, noga jest bardzo zimna (wręcz lodowata) w porównaniu do drugiej, o normalnej temperaturze. Czy coś takiego jest normalne? Dodam, że lód przykładałam jedynie jakieś 2 minuty, zaraz po zabiegu (rano). Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

W przypadku mocnego oziębienia skóry w zakresie kończyny dolnej zawsze w pierwszej kolejności podejrzewa się zator lub zakrzepicę tętnic. Jeśli oziębienie jest bardzo mocno i nie ustępuje radzę w tej sprawie pilnie skonsultować się z lekarzem.

Proszę skontaktować się z lekarzem lub ośrodkiem , gdzie była wykonywana biopsja! Ja nie znam jej zakresu ani przebiegu , nie mogę więc odpowiedzieć bez zbadania pacjenta! zż