Złamana miednica po wypadku a planowanie ciąży

Witam moja siostra ma złamaną miednice po wypadku.Stara się od 7 lat zajść w ciąże ,ale bez skutku.Proszę mi powiedzieć czy jest jakaś szansa na zajscie i donoszenie ciąży.Jak jest z porodem w takich przypadkach?

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju to był uraz oraz jakie zabiegu w związku z tym siostra miała wykonywane. Konieczna jest konsultacja ortopedy aby mógł określić odpowiednie proporcję miednicy.