Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złamania ręki i bóle stawów a uczucie zmęczenia

Witam.Mam 16 lat. Od dwóch lat złamałam już lewą i prawą rękę. Prawą miałam również skruszoną,skręconą. Miałam skręconą kostkę,nadwyrężony woreczek stawowy i parę razy wybite palce. Coraz częściej bolą mnie stawy,kości. Ostatnio podczas chodzenia strasznie boli mnie prawy bok. Czuję się coraz częściej słaba,zmęczona. Mam zmienne nastroje. Śpię długo i dalej jestem nie wyspana.Dlatego proszę o pomoc. Już nie mam siły. Gips stał się częścią mojego życia. Co mi jest? z góry dziękuje.
KOBIETA, 16 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Występowanie częstych złamań kości może być spowodowane obniżoną masą kostną wynikającą ze zmniejszonej gęstości kostnej. Na taki stan może mieć wpływ wiele czynników. Powinieneś porozmawiać o swoim problemie z rodzicami. Wspólnie udajcie się na wizytę do ortopedy dziecięcego.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy