Złamanie guza kości kulszowej z przemieszczeniem

Witam! 11 miesiecy temu mialem wypadek na lekcji wf i doszlo do zlamania guza kosci kulszowej z przemieszczeniem. Przez 2 miesiace lekarz kazal mi nie uzywac nogi, wiec lezalem w lozku, a np do lazienki chodzilem o kulach. Po 2 miesiacach mialem zaczac cwiczyc, i tak zrobilem. Jednak po 9 miesiacach meczenia sie z kontuzja ciagle odczuwam bol podczas siedzenia i wykonywania najprostszych cwiczen, a miesnie w lewej nodze nadal sa mneijsze i slabsze od miesni w nodze prawej. Jak wrocic do zdrowia?

Witam Serdecznie
W przypadku złamania guza kości kulszowej z przemieszczeniem rehabilitacja i całkowita rekonwalescencja kończyny trwa nieco dłużej jak w przypadku złamania bez przemieszczenia :
zmniejszona siła mięśniowa , przewlekłe bóle, zrost rzekomy , zaburzenia funkcji nerwu kulszowego są to nieuniknione powikłania , proszę się nie poddawać i nadal ćwiczyć nogę , jeśli są to ćwiczenia które wykonujesz sam na własną rękę warto zgłosić się do profesjonalisty który wyuczy i pokieruje prawidłowo przebieg rehabilitacji .Wnioskuje,że jesteś osobą młodą w wieku 12-15 lat takie przypadłości często mają miejsce ,spokojnie daj sobie jeszcze trochę czasu , a wszystko będzie dobrze. Tylko nie przeforsowuj nogi ćwicz do granicy bólu.