Złamanie kości obu trzonów podudzia prawego

Czy po zlamaniu kosci obu trzonow podudzia prawego i 10miesiecznego noszenia gipsu mozliwe jest ze noga sie skrocila o ponad 2cm?Czy tomograf komputerowy lub rezonans tych kosci lepiej zobrazuje to zlamanie niz rtg?

Skrócenie możliwe, dziwi tylko tak długi okres leczenia gipsem, zwykle leczy się operacyjnie bez gipsu i wtedy bez skrócenia