Złamanie kości podudzia i złe gojenie rany

sławek 2 lata temu złamałem kość lewego podudzia/strzałkowa nie uszkodzona/operacyjnie wstawiono blachę mocowaną 12 -ma śrubami 18 września tego roku operacyjnie tą blachę usunięto.Rana o długości 30cm zagoiła się oprócz 1-go miejsca w części środkowej z którego ciągle wycieka żółty płyn .Nie jest to ropa gdyż dwukrotnie miałem robiony posiew i nic nie wyhodowano. Moje leczenie ogranicza się ciągle do dezynfekcji rany podając środek Betadine . Co dalej robić?

Są różne środki stosowane miejscowo i ogólnie, które przyspieszają gojenie ran przewlekłych. Trzeba jednak, aby dobrał je odpowiednio najlepiej chirurg, który po bezpośrednim zbadaniu rany (ocenie jej morfologii, struktury wnętrza rany, wydzieliny, lokalizacji) dobierze odpowiedni środek. Dlatego radzę w tej sprawie skonsultować się najlepiej z poradnią chirurgii ogólnej.