Złamanie kości przedramienia z przemieszczeniem kości promieniowej

w związku z zadanym pytaniem co to jest zamknięte nastawienie zlamania kości ze stablizacją zewnętrzną chciałabym jeszcze zapytać czy można pod to podłączyć złamanie obu kości przedramienia z przemieszczeniem kości promieniowej,gdzie w zastosowaniu leczenia jest napisane - repositio manualis i symbol S52.4?

Szanowna Pani, obawiam się - ba, jestem przekonany, że forum nie służy do rozwiązywania szczegółowych przypadków. Zadaniem ekspertów portalu nie jest udzielanie konsultacji czy tez interpretowanie postępowania medycznego zaleconego przez innych lekarzy. Naszą rolą jest ew. komentowanie, ukierunkowywanie czy też edukowanie - nie leczenie.
Kontakt osobisty z pacjentem jest niezastąpiony i bez niego NIGDY nie będziemy w stanie odpowiadać kategorycznie i wiążąco. Poza tym pytanie nie jest sformułowane czytelnie. Serdecznie zachęcam do rozmowy z prowadzącym przypadek lekarzem.