Złamanie kości śródręcza i opuchnięty mały palec

Mam zlamana kosc srodrecza v. Obandazowana i nastawiona. Jednak mam lekki luz i czuje ze poruszam palcem malym. Mam ta reke zwinieta jakby w piesc tj dwa ostatnie palce zgiete. Czuje lekkie szczypanie. Zadnych zalecen nie dostalam. Czy msm sie czyms martwic. Nosze opatrunek od tygodnia. Dzisiaj rozwinelam i widze ze maly palec jest opuchniety. CZY MAM SIE TYM MARTWIC?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do ortopedy.