Złamanie kości strzałkowej u 34-letniej osoby

Witam, 1.05 doznalam złamania trzonu kosci strzalkowej z uszkodzeniem więzozrostu strzalkowo goleniowego z podwichnieciem w stawie skokowo goleniowym. 4 godz później otwarta repozycja, stabilizacja płytą LCP 3,5 i śrubami 3 szt. 15.05 zdjęcie szwów. 16.06 kontrola, jest ok. 15.07 kontrola, do dzis był zakaz obciazania nogi po 15.07 zgoda na stopniowe obciążenie nogi i pozbycie sie 1 kuli. Kolejna kontrola 12.08.Czy to możliwe, że to tyle trwa ? Kiedy wrócę do pracy (praca stojaca 8- 10h dzien)

Witam. Tak, to możliwe. Decyzje lecznicze podejmowane są każdorazowo w oparciu o badania obrazowe i stan kliniczny Pacjenta. Przebieg leczenia może się różnić i zależy od wielu czynników. Trudno jest określić kiedy Pani wróci do pracy mając do dyspozycji tak mało informacji. Żeby powiedzieć więcej należałoby przeanalizować historię choroby i zbadać Panią.