Złamanie kostki stawowej i założenie gipsu a upadek

witam 6 tyg temu mialam zlamana kostke stawowa byla rekonstrukcja poprzez zabieg Noga wsadzona w gips bez szyn . 5 dni temu podczas schodzenia ze schodow kula sie zsunelam i odruchowo by z nich nie spasc stanelam noga gipsowana czy moga byc tego jakies konsekwencje dodam ze stopa bolala przez 2 dni a za 2 dni zdejmuja gips i strasznie sie boje ze przez ten upadek beda komplikacje

Witam,
przy zdejmowaniu gipsu na pewno będzie kontrola RTG. Nie powinno się raczej nic stać. Stabilizacja wewnętrzna nie destabilizuje się tak łatwo, chociaż nic nie wiadomo.