Złamanie nasady kości promieniowej a stabilizator

Witam jestem osobą praworęczną i w tej ręce złamałam nasadę dalszej kości promieniowej. Po repozycji założono mi gips po 10 dniach miałam kontrolę. 20 lipca idę na zdjęcie gipsu. Lekarz powiedział że mogę sobie kupić stabilizator nadgarstka. Czy ten stabilizator jest mi potrzebni, kupuje taki jaki mi się podoba czy powinien mi lekarz powiedzieć jaki ?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakiego rodzaju jest to złamanie. Jak najbardziej stabilizator, a PRZEDE WSZYSTKIM odpowiednia rehabilitacja po zdjeciu gipsu jest wskazany. Warto kupić stabilizator w skepie gdzie może Pan liczyć na odpowiednią poradę odnośnie rozmiaru stabilizatora lub zasięgnąć porady lekarza.