Złamanie kości promieniowej i łokciowej u 65-letniej osoby

Witam serdecznie! Panie doktorze, 30. marca 2015w wyniku upadku złamałam nasady dalszych kości łokciowej i promieniowej lewej z przemieszczeniem, wieloodłamowe. Założono gips na 7 tygodni. Ręka w gipsie cały czas bolała.., drętwiał kciuk i czułam ciasno w nadgarstku i za łokciem. Jest zrost. 20. maja zdjęto gips. Ręka zdeformowana, mocno puchnie, duży ból w okolicy kciuka i kostki. Rozpoczęłam rehabilitację. Bardzo proszę Pana o poradę. Pozdrawiam Serdecznie!

Witam,
Złamanie nasady dalszej przedramienia leczone zachowawczo wymaga po czasie unieruchomienia długiej rehabilitacji. Przy założeniu, że złamanie jest nastawione prawidłowo z biegiem czasu poczuję sie Pani znacznie lepiej.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu