Złamanie trójkostkowe goleni a zastrzyki przeciwzakrzepowe

Witam , moje pytanie dotyczy złamania tròjkostkowego goleni , jestem po operacji , chodzi o zastrzyki przeciw zakrzepowe , biorę już 8 tydzień , zostało mi 7 zastrzyków , czy jak wybiorę to mogę odstawić , lekarz powiedział że mam już powoli ćwiczyć nogę , ale zapomniałem zapytać się o zastrzykach ?

Witam. Po powrocie do ćwiczeń zastrzyki przestaną być konieczne. Ja zalecam po ich odstawieniu utrzymać jeszcze przez pewien czas polokard zapobiegający agregacji płytek.