Złe samopoczucie a stężenie estradiolu, progesteronu i prolaktyny

Witam! Mam 22 lata, od pół roku mam złe samopoczucie. Objawia się ono np. ciągłym zmęczeniem, uczuciem gorąca, bólami głowy. Robiłam badania TSH, morfologię, ob, elektrolity - i wszystko jest w normie. Jednak ostatnio pojawiły się zaburzenia miesiączkowania. Moje pytanie dotyczy wyników testów hormonalnych wykonanych w 23 dniu cyklu. Estradiol - 109,68 pg/mL, progesteron - 2,98 ng/mL, prolaktyna - 35,71 ng/mL. Bardzo proszę o interpretację powyższych wyników. Pozdrawiam

Witam! Jeśli interpretować powyższe wyniki dla regularnego cyklu miesiączkowego trwającego 28 dni - stężenie estradiolu jest prawidłowe, progesteronu - obniżone, prolaktyny - podwyższone. Pisze Pani o zaburzeniach cyklu w ostatnim czasie - ma to wpływu na interpretacje i może ja nieco fałszować (nie dotyczy prolaktyny). Z uwagi na zaburzenia dotyczące cyklu miesięcznego oraz zaburzenia hormonalne wskazana jest konsultacja ginekologiczna. Pozdrawiam