Poziom estradiolu w 10. dniu cyklu

Witam W tym miesiącu wykonałam w 10 dniu cyklu badania Estradiol wynik 147,n pg/ml ,natomiast w 20 dniu cyklu czyli 6-7 dni po owulacji wykonałam progesteron- 21,51ng/ml prolaktyna 64,68 ng/ml Wcześniej nie miałam podwyższonej prolaktyny. Czy są powody do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. proponuję udać się do lekarza ginekologa.