Złe samopoczucie po stosowanu tabletek antykoncepcyjnych

Brałam tabletki.Przez pierwsze cykle czułam się dobrze.Niestety raz nie wzięłam pierwszej tabletki z kolejego blistra.Nie zabespieczalismy sie z mezem w inny sposob.Zaczela strasznie bolec mnie glowa,mialam mdłości,a na ciele wyszla mi wysypka.Dolegliwosci utrzymywaly sie jeszcze w kolejnym cyklu.Krwawienia byly mniej obfite niz zawsze i przypominaly brazowy sluz.Postanowiłam prerwac stosowanie tabletek. Oprócz wysypki objawy nie ustapily.Dzis wystapilo skąpe plamienie mocno czerwonego koloru.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogły powstać na skutek stosowania antykoncepcji hormonalnej. W przypadku długiego utrzymywania się niepokojących objawów proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.