Złe samopoczucie po tabletkach antykoncepcyjnych u 21-latki

Witam. Biore tabletki antykoncepcyjne od dwóch dni i jest mi ponich nie dobrze . chciałabym przestać już brać ale nie wiem jaki to bd miało pływ na mój orgaznizm i owulacje . miesiączke mam 27 dni ...czy po dwóch dniach brania tabletek ta owulacja nastąpi zaraz?

Elżbieta Rhone

Jeśli źle się Pani czuje to tabletkach to należy przestać je przyjmować. Po odstawieniu cykle mogą być przez pewien czas rozregulowane. Warto też udać się do ginekologa i spróbować wybrać inny sposób antykoncepcji.