Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 5 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych u 18-latki

Witam, kończę drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych i odczuwam dużą różnicę w samopoczuciu, między innymi brak energii, spadek libido. Ostatnio zwróciłam uwagę na reklamę produktu "asequrella". Czy zdrowo jest przyjmować taki środek i czy faktycznie przynosi efekty, a jeśli nie, to czy jest jakiś inny sposób na poprawę samopoczucia przy tabletkach?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy