Złogi wapienne w nerce i nieco grubościenna torbiel

Proszę o interpetację:Nerki prawidłowe wielkości z zachowana strukturą korowo-rdzeniową.W lewej nerce złogi wapienne oraz nieco grubościenna nieulegająca wzmocnieniu torbiel o wielkości 3cm, bocznie od niej torbielka 8mm[torbiel dwukomorowa?]

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi obecność złogów wapiennych oraz 3cm torbieli. Sugeruję planową konsultację ze specjalistą urologiem.