Zmaganie się z bólem i opuchlizną prawej ręki

Witam. Od tygodnia zmagam sie z bolem i opouchlizna prawej reki. Bol rozchodzi sie od barku do palcow przy czym w okolicach lokcia i przedramienia jest intensywniejszy. Po okladach z kwasu bromowego i przyjmowaniu lekow bol zelzal a od wczoraj te same objawy pojawily sie takze w lewej rece. Zakrzepice wykluczono, w przeswietleniach rtg tez nic nie wyszlo. Bol pojawil sie tez w okolicach pach. Szukam diagnozy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.