Zmęczenie i ból stawu biodrowego i kolanowego

Witam. Od kilku lat bolą mnie stawy,biodrowy i kolanowy.Czuję ogólne zmęczenie.Robiłam test na boleriozę,w odstępie dwóch lat.Pierwszy wyszedł pozytywny Igm 28,drugi test po dwóch latach Igm 35.Doszło do tego teraz więcej powikłań,mam na głowie puste miejsca bez włosów ,które wypadają.Obecnie przyjmuję antybiotyki przez 21 dni ..Unidox Solutab.. Byłam u kilku specjalistów ,każdy wydaje inną diagnozę............Po zażyciu antybiotyków,nie czuję żadnej poprawy.Robiłam test ANA .Wynik..1-160plamist

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się nie tylko z boreliozą ale również schorzeniami o charakterze autoimmunologicznym. Sugeruję wizytę u reumatologa który wdroży odpowiednie leczenie.