Zmęczenie po operacji usunięcia prawego płata tarczycy

Witam mam 32 lata w marcu mialam operacje usuniecia prawego plata tarczycy .po operacji dalej czyuje zmeczenie ospalosc ważę 51 kg dodam ze wyniki sa ok ale dalej czuje sie przemeczona i moglabym caly czas spac szybko sie mecze i na dodatek mam jakas kroste za uchem juz od 2 tyg nie jest to wrzod co moge zrobic zeby lepiej sie poczuc dziekuje

Witam , nie jestem w stanie na odległość , przez internet poradzić co zrobić , żeby Pani mogła lepiej się poczuć! Proponuję udać sie do lekarza rodzinnego! z.żurawski