Zmęczenie, zawroty głowy a poziom TSH 3 generacji

Witam, bardzo prosze o interpretację wyników badania tsh 3 gen. U mnie ten poziom to 3.420. Lekarz rodzinny twierdzi, że jest to wynik dobry i nie wskazuje on na problemy. Dodam, ze jestem ciągle zmeczona, tyje bez wyraznego powodu, mam zawroty glowy. Mam 25 lat, nigdy nie bylam w ciazy.

Lek. Katarzyna Szymczak

WYnik TSH jest w normie, sugerowałabym sprawdzić jeszcze morfologię krwi oraz poziom glukozy.
Pozdrawiam