Zmiana charakteru okresu i nieregularne miesiączki a prawdopodobieństwo ciąży

powinnam dostać okres2.01a dostałm go dzisiaj6nie jest on normalny,bo nie krwawie ale jest to taki gęsty ciągnący się śluz czerwono-różowy zostaje on na papierze przy podcieraniu.ostatnio zauważyłam że od września przytyłam jakieś 2 kg a wtedy kochałam się z moim partnerem.urósł mi też brzuch i zrobił się okrągły.zaczęły pobolewać mnie piersi.a przez ten czas okres zawsze miałam z opóźnieniem i nie był on normalny tylko miałam go przez 2 dni a zawsze miałam co 28 po 5 dni.czy to może być ciąża?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na postawie podanych informacji nie można potwierdzić ani wykluczyć ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.