Zmiana cystyczna dwukomorowa w rzucie przydatków

Witam , dwa miesiące temu miałam operacje usuwanie mięśniaków. Wycięli mi cały trzon macicy bez jajników. Kilka dni temu byłam na kontroli u mojej Pani ginekolog i wykazało mi na USG że w rzucie lewych przydatków mam zmiane cystyczna dwukomorową. Teraz prawdopodobnie będę przyjmować antybiotyki. Jaka jest szansa że to wylecze ? Od czego to mogło się zrobić?? Dodam ,że boli mnie lewa strona podbrzusza.

Lek. Tomasz Budlewski

Tej zmiany nie było wcześniej? Być może to jakis zbiorniczek płynu który poswtał po zabiegu, proszę postępować wg zaleceń lekarza i po leczeniu skontrolować zmianę, jesli antybiotykoterapia nie pomoże lekarz na pewno będzie próbował innych metod.