Zmiana grupy krwi z 0Rh- na 0Rh

Witam. Będąc w ciąży, robiłam badania na grupę krwi. Wynik wyszedł 0Rh-. Po 17 latach,w badaniach grupy krwi przed operacją, okazało się, że moja grupa krwi to 0Rh . Czy takie zmiany grupy krwi są możliwe? Czym jest to spowodowane? Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zmiana grupy krwi w ciągu życia nie jest możliwa. Drugi wynik jaki Pani podaje nie pokazuje czy jest to grupa dodatnia czy ujemna. Natomiast pierwszy wynik mówi że ma Pani ujemną grupę w zakresie czynnika Rh. Proszę ustalić czy drugie badanie wykazało dodatni czy ujemny czynnik Rh. Jeżeli dodatni to musiała w któryś z tych dwóch badań zajść pomyłka. Pozdrawiam.