Zmiana metody antykoncepcji na krążki Nuvaring

Witam, jestem w trakcie 7dniowej przerwy w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych Novynette. Chciałbym zmienić metodę antykoncepcji na krążki Nuwaring. Czy krążek mam zastosować po 7 dniowej przerwie? Do tej pory stosowałam tylko tabletki, będzie to mój pierwszy krążek i nie wiem kiedy go zastosować. Bardzo proszę o pomoc. Aga

Aleksander Ropielewski

Następnego dnia po zakończeniu przyjmowania wszystkich tabletek novynette.