Zmiana na piersi przy sutku

W czerwcu na piersi, zaraz obok brodawek pojawił mi się wrzodek. Taki jak wrośnięty włosek,czasami z niego leci- przezroczysty płyn, czasami z krwią.Maść ichtiolowa i maści z antybiotykiem nic nie dały.Byłam na kontroli u gin,pokazałam,chcieliśmy wziąć wymaz,ale było tego za mało.Dostałamna 2 tyg antybiotyk, a jak to nic nie da to wtedy dr chce to wyciąć i dać do badania histopatologicznego,żeby zbadano co to.Czy jest jeszcze jakaś metoda na zwalczenie tego?boję wycinania Czy to może być groźne

Witam,
zapewne jest Pani w "dobrych rekach"prosze zaufać swojemu doktorowi prowadzacemu.Jeżeli jednak Pani obawy są tak duże zawsze może Pani udać się na dodatkowa konsultację do lekarza dermatologa.